Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Termometr bezrtęciowy AlphaMed

  29,00  z VAT

  Szklany termometr bezrtęciowy

 • Termometr elektroniczny CANPOL z giętką końcówką

  34,00  z VAT

  Termometr nowej generacji w ciągu kilku minut zmierzy temperaturę ciała dziecka. Wyposażony w wyświetlacz cyfrowy umożliwia precyzyjne odczytanie temperatury. Wyposażony w sygnał dźwiękowy, który powiadomi o zakończeniu procesu mierzenia.

 • Termometr GESS BK-8005

  84,00  z VAT

  Nowoczesny termometr na podczerwień jest produktem wysokiej jakości firmy GESS. Pomiar temperatury wykonywany jest przy użyciu podczerwieni. Idealnie nadaje się do mierzenia temperatury u dzieci ponieważ trwa to tylko jedną sekundę. Termometr Gess posiada również alarm dźwiękowy, który dla większego komfortu można wyłączyć, np. w nocy. Pamięć zachowuje 32 ostatnie pomiary. Wraz z urządzeniem otrzymacie Państwo miękkie etui, dzięki któremu łatwiej utrzymać termometr w czystości. Dzięki zastosowaniu funkcji kalibracji termometr ten wykazuje najwyższą dokładność oraz wiarygodność wyników.

 • Termometr czołowy INTEC HM-368

  89,00  z VAT

  Termometr Intec HM-3678 mierzy ciepło podczerwieni wytwarzanej przez powierzchnię skóry. Pozwala w szybki, prosty i dokładny sposób zmierzyć temperaturę ciała po skierowaniu termometru do czoła. Niesamowicie szybki pomiar i bardzo powtarzalny . Trudno uwierzyć że można  tak szybko dokonać pomiaru temperatury i to w różnych warunkach.

 • TERMOMETR BEZDOTYKOWY RAK-FI03

  109,00  z VAT
  • Pokazuje wynik w jedynie 1 SEKUNDĘ.
  • Umożliwia uzyskanie precyzyjnego wyniku bez dotyku osoby badanej, dzięki czemu NIE WYMAGA ODKAŻANIA ANI DEZYNFEKCJI i jednocześnie NIE PRZENOSI WIRUSÓW I BAKTERII.
  • Idealnie nadaje się do użytku prywatnego w domu, jak i profesjonalnego w miejscu pracy.
 • Termometr Alphamed Thermo Rapid

  129,00  z VAT

  Alphamed FR880 to bezdotykowy termometr elektroniczny na podczerwień, który dzięki innowacyjnej formie mierzy temperaturę w jedyną sekundę. Wyposażony został w sygnał dźwiękowy oraz wizualny, dzięki temu o zbyt wysokiej temperaturze informuje, zmieniając kolor wyświetlacza na pomarańczowy lub czerwony. Termometr Alphamed FR880 posiada tryb czuwania, podczas którego wyświetla naprzemiennie aktualną godzinę oraz temperaturę otoczenia.