Wyświetlanie 1–9 z 23 wyników

 • NEBULIZATOR GESS – Pojemnik na lek do inhalatorów

  18,00  z VAT

  Nowoczesny nebulizator (pojemnik na lek) z bardzo skutecznym systemem zabezpieczającym przed wylaniem zawartości nawet przy przechyleniu pojemnika.

 • Ssak medyczny elektryczny Armo Line AL-01

  385,00  z VAT

  Przenośny ssak Armoline AL-01 jest elektrycznym urządzeniem medycznym przeznaczonym do odsysania płynów ustrojowych i wydzielin u dzieci i dorosłych. Urządzenie może być używane zarówno do odsysania ropy i krwi w trakcie zabiegów chirurgicznych, jak również w salach szpitalnych, oddziałach intensywnej terapii oraz do użytku osobistego w celu odsysania wydzielin w trakcie leczenia domowego, w tracheotomii, po zabiegach chirurgicznych czy też laryngologicznych.

 • Poduszka elektryczna ACCUMED HB05-4060

  170,00  z VAT

  Nowoczesna poduszka elektryczna z pokrowcem ACCUMED HB05 4060 jest produktem najwyższej jakości szwajcarskiej firmy ROSSMAX. Dla Państwa wygody urządzenie stymuluje krążenie krwi i relaksuje organizm po uciążliwym dniu. Poduszka szybko nagrzewa się do przyjemnej temperatury, zwiększając relaks i przyspieszając zaśnięcie. Idealnie sprawdza się podczas leczenia bólu, dzięki głębokiemu przenikaniu i równomiernemu rozkładowi ciepła.

 • Materac przeciwodleżynowy Vitea Care

  129,00  z VAT

  Materac przeciwodleżynowy bąbelkowy polecany jest głównie osobom, którzy ze względu na stan zdrowia zmuszeni są do przebywania w łóżku i tym samym narażeni są na powstawanie odleżyn. Odpowiednio dobrany materac anty-odleżynowy zapobiega tworzeniu się odleżyn oraz daje poczucie komfortu użytkownikowi. Warto dodać, że doskonale dopasowuje się do każdego łóżka oraz można się na nim przesuwać bez ryzyka uszkodzenia. Taki materac antyodleżynowy na odleżyny jest idealnym rozwiązaniem dla osób niepełnosprawnych, chorych oraz seniorów, którzy wymagają stałej opieki.

 • Termometr bezrtęciowy AlphaMed

  29,00  z VAT

  Szklany termometr bezrtęciowy

 • Termometr elektroniczny CANPOL z giętką końcówką

  34,00  z VAT

  Termometr nowej generacji w ciągu kilku minut zmierzy temperaturę ciała dziecka. Wyposażony w wyświetlacz cyfrowy umożliwia precyzyjne odczytanie temperatury. Wyposażony w sygnał dźwiękowy, który powiadomi o zakończeniu procesu mierzenia.

 • Termometr GESS BK-8005

  84,00  z VAT

  Nowoczesny termometr na podczerwień jest produktem wysokiej jakości firmy GESS. Pomiar temperatury wykonywany jest przy użyciu podczerwieni. Idealnie nadaje się do mierzenia temperatury u dzieci ponieważ trwa to tylko jedną sekundę. Termometr Gess posiada również alarm dźwiękowy, który dla większego komfortu można wyłączyć, np. w nocy. Pamięć zachowuje 32 ostatnie pomiary. Wraz z urządzeniem otrzymacie Państwo miękkie etui, dzięki któremu łatwiej utrzymać termometr w czystości. Dzięki zastosowaniu funkcji kalibracji termometr ten wykazuje najwyższą dokładność oraz wiarygodność wyników.

 • Termometr czołowy INTEC HM-368

  89,00  z VAT

  Termometr Intec HM-3678 mierzy ciepło podczerwieni wytwarzanej przez powierzchnię skóry. Pozwala w szybki, prosty i dokładny sposób zmierzyć temperaturę ciała po skierowaniu termometru do czoła. Niesamowicie szybki pomiar i bardzo powtarzalny . Trudno uwierzyć że można  tak szybko dokonać pomiaru temperatury i to w różnych warunkach.

 • TERMOMETR BEZDOTYKOWY RAK-FI03

  109,00  z VAT
  • Pokazuje wynik w jedynie 1 SEKUNDĘ.
  • Umożliwia uzyskanie precyzyjnego wyniku bez dotyku osoby badanej, dzięki czemu NIE WYMAGA ODKAŻANIA ANI DEZYNFEKCJI i jednocześnie NIE PRZENOSI WIRUSÓW I BAKTERII.
  • Idealnie nadaje się do użytku prywatnego w domu, jak i profesjonalnego w miejscu pracy.