Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • YANOSIK RS + DOŻYWOTNIA transmisji danych

  1949,00  z VAT

  Obecnie najlepsze i najbardziej poszukiwane urządzenie Janosika! Kupujesz urządzenie i nie martwisz się już więcej transmisję danych dla urządzenia.
  Jest ona tak długo ważna, jak długo Ty użytkujesz urządzenie !!!

 • Promocja!

  YANOSIK XS + 3 m-ce transmisji + uchwyt

  Original price was: 499,00 zł.Current price is: 480,00 zł. z VAT

  Yanosik XS to niewielki komunikator, w którym drzemią duże możliwości. A to wszystko w niskiej cenie. Jest to rozwiązanie na każdą kieszeń… nawet tą XS.

 • Promocja!

  YANOSIK GTm + 36 m-cy transmisji

  Original price was: 1139,00 zł.Current price is: 1089,00 zł. z VAT

  Yanosik GTm będzie Cię informował o wszystkich zdarzeniach z trasy, dzięki niemu dowiesz się gdzie znajduje się kontrola policji, zagrożenia oraz fotoradary. Zabierz urządzenie w trasę i jedź bezpiecznie do celu!

 • YANOSIK GTR + 12 m-cy transmisji

  1139,00  z VAT

  Yanosik GTR to najskuteczniejszy i w 100% legalny komunikator, który informuje kierowców o aktualnej sytuacji na drodze. Z systemu Yanosik korzysta już ponad 2 mln kierowców miesięcznie, a co 2 sekundy pojawia się nowe zgłoszenie! Dołącz do największej społeczności kierowców w Polsce, która wzajemnie wspiera się na drogach.

 • YANOSIK RS + 12 m-cy transmisji

  1739,00  z VAT

  Yanosik RS – luksusowe i designerskie urządzenie Obudowa Yanosik RS została zaprojektowana w myśl nowoczesnego minimalizmu, jej kolorystyka skupia się wokół głębokiej, eleganckiej czerni, a matowa powierzchnia nie gromadzi odcisków palców. Tylna część obudowy została pokryta delikatną fakturą, która nadaje urządzeniu oryginalny, designerski wygląd. Jej prosty, geometryczny kształt i niewielki rozmiar powodują, że Yanosik RS doskonale wkomponuje…