Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • NEBULIZATOR GESS – Pojemnik na lek do inhalatorów

  18,00  z VAT

  Nowoczesny nebulizator (pojemnik na lek) z bardzo skutecznym systemem zabezpieczającym przed wylaniem zawartości nawet przy przechyleniu pojemnika.

 • Inhalator GESS SMOK WAWELUŚ

  159,00  z VAT

  Inhalator sprężarkowy z pompą tłokową, wysoka jakość wykonania. Wyposażenie: nebulizator, ustnik, maseczka mała dla dzieci, klasyczna maseczka dla dorosłych – zielona, filtry powietrza (5 szt.) oraz przewód powietrzny. Przeznaczony do pracy CIĄGŁEJ – można inhalować kilka osób jedna po drugiej. Aż 3 lata GWARNCJI !!!

 • Inhalator FAMILY NEB + MEGI

  126,00  z VAT

  Inhalator sprężarkowy z pompą tłokową Family Neb+ zapewnia efektywną i skuteczną terapię lekarstwami w aerozolu z kliniczną dokładnością. Pompa tłokowa kompresora jest zbudowana w celu zapewnienia wysokiej jakości i długotrwałości działania przez lata niezawodnego leczenia. Sterowanie jednym włącznikiem zapewnia łatwość użycia niezależnie od wieku. Family Neb+ jest lekki (poniżej 1,5 kg) i posiada wbudowaną rączkę do przenoszenia. Podkładki antypoślizgowe gwarantują, że urządzenie spoczywa pewnie na każdej płaskiej powierzchni, zapewniając bezpieczne i niezawodne leczenie w dowolnej chwili. Zestaw zawiera wszystko czego potrzebujesz do inhalacji (poza lekarstwem oczywiście).

 • Inhalator BAŁWANEK PULMI

  129,00  z VAT

  Inhalator sprężarkowy z pompą tłokową BAŁWANEK PULMI zapewnia efektywną i skuteczną terapię lekarstwami w aerozolu z kliniczną dokładnością. Pompa tłokowa kompresora jest zbudowana w celu zapewnienia wysokiej jakości i długotrwałości działania przez lata niezawodnego leczenia. Sterowanie jednym włącznikiem zapewnia łatwość użycia niezależnie od wieku. Inhalator jest lekki (około 1,5 kg) i posiada wbudowaną rączkę do przenoszenia. Podkładki antypoślizgowe gwarantują, że urządzenie spoczywa pewnie na każdej płaskiej powierzchni, zapewniając bezpieczne i niezawodne leczenie w dowolnej chwili. Zestaw zawiera wszystko czego potrzebujesz do inhalacji (poza lekarstwem oczywiście).

 • Inhalator GESS OLIWIA

  105,00  z VAT

  Inhalator OLIWIA to produkt firmy Admed. Wysokie parametry użytkowe inhalatora GESS OLIWIA pozwalają na podawanie środków leczniczych , które wymagają wysokiego ciśnienia sprężania. OLIWIĘ stosować można w terapii antybiotykowej, w celach zapobiegawczych i diagnostycznych. Dzięki niemu możliwe jest bezpośrednie dostarczenie leku poprzez wdychane powietrze do zmienionych chorobowo regionów układu oddechowego.

 • Inhalator Alpha Neb WNE211

  98,00  z VAT

  Inhalator Alpha Neb to najnowszy produkt w naszej ofercie od firmy Alphamed. Wysokie parametry użytkowe inhalatora pozwalają na podawanie środków leczniczych , które wymagają wysokiego ciśnienia sprężania. Alpha NEB WNE211 stosować można w terapii antybiotykowej, w celach zapobiegawczych i diagnostycznych. Dzięki niemu możliwe jest bezpośrednie dostarczenie leku poprzez wdychane powietrze do zmienionych chorobowo regionów układu oddechowego.